Dnia 02 czerwca 2026r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.
Zarząd, na wniosek Komisji Rewizyjnej otrzymał absolutorium za rok 2025.
Jednocześnie odbyły się wybory. Na kolejną, 4-letnią kadencję powołano Zarząd w składzie:
- Prezes – Weronika Gontarz
- Wiceprezes – Sebastian Michalak
- Skarbnik – Ilona Izdebska
- Sekretarz – Irena Brylewska
W skład Komisji Rewizyjnej wybrano:
- Przewodnicząca – Agnieszka Gierus
- Członek – Ewa Jaroń
- Członek – Marzena Tomalik
Życzymy nowym Władzom samych sukcesów w podejmowaniu działań na rzecz Stowarzyszenia, jednocześnie pięknie dziękujemy dotychczasowym członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej za wieloletnią pracę.
