Dnia 02 czerwca 2026r. odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

Zarząd, na wniosek Komisji Rewizyjnej otrzymał absolutorium za rok 2025.

Jednocześnie odbyły się wybory. Na kolejną, 4-letnią kadencję powołano Zarząd w składzie:

  • Prezes – Weronika Gontarz
  • Wiceprezes – Sebastian Michalak
  • Skarbnik – Ilona Izdebska
  • Sekretarz – Irena Brylewska

W skład Komisji Rewizyjnej wybrano:

  • Przewodnicząca – Agnieszka Gierus
  • Członek – Ewa Jaroń
  • Członek – Marzena Tomalik

Życzymy nowym Władzom samych sukcesów w podejmowaniu działań na rzecz Stowarzyszenia, jednocześnie pięknie dziękujemy dotychczasowym członkom Zarządu i Komisji Rewizyjnej za wieloletnią pracę.